Apie mus


TRANSTERMA


Kelių transportu dažniausiai pradeda savo kelionę kiekvienas krovinys.

Mūsų įmonė veža krovinius kelių transportu iš Pietų ir Vakarų Europos šalių į Baltijos šalis ir Rusiją. Galime pristatyti krovinį ir iki Kazachstano bei Uzbekistano.
Vežame stambius krovinius pilnai pakrautomis mašinomis (FTL) ir dalinius bei smulkius krovinius nuo 10 kilogramų (LTL). Taip pat turime sukaupę daug patirties vežant krovinius, reikalaujančius pastovios temperatūros palaikymo. Dažniausiai tai maisto produktai ir kiti greitai gendantys kroviniai. Šioje srityje intensyviai dirbame nuo 2003 metų.
Krovinius galime sandėliuoti, konsoliduoti ir atlikti visus reikiamus muitinės formalumus muitinės sandėlyje Varšuvoje, Vilniuje, Sankt Peterburge ir Maskvoje.

Jei Jums reikia atvežti krovinį iš tolimų kraštų, pateiksime Jums efektyviausią variantą oro, jūrų ar geležinkelio transportu. Susisiekite su mumis ir palyginkite UAB "TRANSTERMA" kainą su kitų logistikos operatorių kainomis.

Manome, kad aukšta logistikos paslaugų kokybė pasiekiama ne tik efektyvių verslo organizavimo modelių taikymo, profesionalaus veiksmų koordinavimo, darbuotojų kompetencijos ir patirties dėka, bet ir dėl vertybių, kuriomis vadovaujamės darbe - pagarba kiekvienam žmogui, teisingumu ir pasitikėjimu.