Karjera


TRANSTERMA


Vertybės, kuriomis vadovaujamės dirbdami komandoje – pagarba kiekvienam žmogui, teisingumas, atvirumas ir pasitikėjimas.

Įmonėje veikia lanksti darbuotojų skatinimo sistema, leidžianti darbuotojui pajusti materialinę grąžą nuo įdėto darbo. Žmonėms, dirbantiems vadybinį darbą mūsų įmonėje, maksimaliai sumažintas administravimo darbų krūvis, kas leidžia darbuotojui gilintis savo srityje ir siekti geriausių rezultatų. Suteikiame galimybę pačiam darbuotojui įgyvendinti naujas idėjas ir turėti pastovius procentus nuo naujų įgyvendintų projektų.

Mūsų darbe daug bendravimo su skirtingų įmonių atstovais iš skirtingų pasaulio šalių. Kiekvieną dieną galima atrasti kažką naują, suprasti naujus verslo organizavimo procesus. Darbuotojai mūsų bendrovėje gali tobulėti ne tik kaip savo srities specialistai, bet ir kaip asmenybės, plėsdami savo pasaulėžiūrą, labiau pažindami skirtingų žmonių elgesį, bendravimo ir kultūros ypatumus. Visi kartu mes kuriame mūsų bendrovės klientams galimybę efektyviau vystyti verslą.

Laisvos darbo vietos:

Jei domitės logistika, esate iniciatyvus ir jau turite sekmingos darbo patirties logistikoje ar pardavimuose, mes visada pasiruošę išklausyti jus. Užpildykite formą „Užklausa dėl karjeros“ ir išsiųskite kartu su CV tiesiai iš puslapio. Mes išnagrinėsime jūsų užklausą, net jei šiuo metu neieškome naujų darbuotojų. Jei jūsų kvalifikacija atitiks mūsų bendrovės reikalavimus, su jumis susisieksime.