Gabenimas autotransportu

Maisto produktų gabenimas


TRANSTERMA


Maršrutai

Iš visų Vakarų ir Pietų Europos šalių į Baltijos šalis ir Rusiją.

Transporto tipai

transterma - krovinių vežimas autošaldytuvais iki 92 m3 ir iki 33 EP*.
transterma - krovinių vežimas autotraukiniais šaldytuvais iki 120 m3 ir iki 37 EP. Skirtingi temperatūros režimai kiekvienoje priekaboje. Yra galimybė vežti gėles.
transterma - krovinių vežimas autošaldytuvais, su dviejų skirtingų temperatūrų režimo kameromis vienoje puspriekabėje. Iki 92 m3 ir iki 33 EP.
transterma - krovinių vežimas dviaukščiais autošaldytuvais (double deck). Iki 92 m3 ir iki 66 EP. Pritaikyti vežti nedidelio svorio kroviniams.


* EP – europadėklas

Iš visų Europos šalių pristatysime krovinius, reikalaujančius temperatūros režimo. Vežame nuo durų iki durų pilnai pakrautomis mašinomis (FTL). Reguliariai pristatome krovinius iš Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Graikijos, Turkijos, Olandijos, Belgijos, Vokietijos ir Anglijos.

Autošaldytuvais dažniausiai vežami vaisiai, daržovės ir kiti greitai gendantys maisto produktai. Tai yra jautrūs produktai ir jų vežimas reikalauja ypatingo dėmesio pervežimo proceso kokybei. Šioje srityje sukaupėme didžulę patirtį, nes intensyviai dirbame nuo 2003 metų.

Krovinio išsiuntimo vietoje, dar neprasidėjus krovimui, mes matuojame krovinio temperatūrą. Tuo atveju, jei siuntėjas krauna netinkamos temperatūros produkciją, galime patarti užsakovui, ar verta krauti tokį krovinį ir kokią transportavimo temperatūrą geriausia nustatyti pervežimo metu. Taip pat galime pakonsultuoti, kaip išspręsti problemas su siuntėju, kilusias dėl netinkamos kraunamos produkcijos kokybės ar temperatūros.

Visose automobilių puspriekabėse įrengti termografai, kurie fiksuoja temperatūrą puspriekabėje transportavimo metu. Jei yra būtinybė, mes galime pateikti klientui viso maršruto transportavimo temperatūros išklotinę. Turime galimybę pateikti išklotinę tiesiai iš šaldymo agregato krovinio iškrovimo vietoje.

Standartinis užsakymo pateikimo laikas – 3 darbo dienos prieš pakrovimą. Taip pat galime pasiūlyti skubaus užsakymo vykdymo paslaugą iš aukščiau išvardintų šalių. Tokiu atveju užsakymą mums galima pateikti kiekvieną darbo dieną iki 12:00 (pakrovimo šalies vietos laiku) ir mes pasiimsime jūsų krovinį tą pačią dieną iki 17:00 (pakrovimo šalies vietos laiku).